Ciekawe pokoje dla dzieci

We wnętrzarskich magazynach dziecięce pokoje wyglądają świetnie. W życiu codziennym bywa różnie. Ład, nadmiar zabawek i przede wszystkim zbieranina przypadkowych ozdób są głównymi problemami tych pomieszczeń. Ratunkiem jest dobre zaplanowanie pokoju dla dziecka już we wstępnej fazie. Warto zdecydować się – razem z dzieckiem, na określone kolory i charakter dodatków. Oto dwa projekty, które mogą pomóc nam podjąć decyzję. Pokoje dzieci, które lada chwila wkroczą w okres dojrzewania, oddają idylliczny charakter dzieciństwa. Ale zarazem podkreślają wyodrębniającą się osobowość dziecka. W tym wieku to już prawdziwa potrzeba.

Słowa kluczowe: pokoj dziecięcy

Wielką zaletą obu projektów jest ich elastyczność. Uniwersalna paleta barw i charakter ozdób sprawiają, że łatwo będzie zmieniać aranżację i charakter pokoju. Będzie "podążać" za zmieniającymi się upodobaniami dziecka.

Bardzo ciekawe połączenie kolorów, rzadko spotykane w pokoju dziecka. Delikatny róż, biel i szarość połączone są z brązem, czernią i złotem. Wiklina, szkło i naturalne tkaniny podkreślają naturalny charakter.

Wiklinowy kosz zwieszany z sufitu stanie się zapewne ulubionym schronieniem naszego dziecka.