Czarno-białe pokoje dziecięce

Kolorowe dzieciństwo is a must? Jasna sprawa. Ale czy nieodzowne są mieszanki kolorów w dziecięcym pokoju? Sprawa wydaje się przesądzona. Tam, gdzie jest dziecko, tam też są mieszaniny różu, błękitu, czerwieni w najbardziej żywiołowym wydaniu. Proponuję wam dzisiaj jednak nieco inne spojrzenie na tę sprawę. Bo przecież takie rozwiązanie nie jest jedyne. Są projektanci, którzy nie wahają się zaproponować dzieciom pokoju dwukolorowej. Współczesne trendy nawet podpowiadają rezygnację z ciągłych poszukiwań kolorowych tapet, pastelowych przewijaków. Dziesiątek ozdób, kolorów i zabawek, które wypełniają pokoje najmłodszych. Oto siedem dowodów na to, że podobne pomysły mogą okazać się naprawdę ciekawe i udane.

To naprawdę coś nowego. Łóżko pochodzi z japońskiego biura architektów. A widzieliście już kiedyś taką wersję komody/sofy? Głębokie worki w pięknym stylu są jakby stworzone dla tego pokoju dla dziewczynki.

W tym pokoju mieszka Jack i podejrzewam, że lubi tu być. Wesołe hasła na plakatach, lekkość, z jaką jest urządzony ten zakątek podoba się na pewno nie tylko mi.

To dość ryzykowne, zdecydować się na podobne szaleństwo. Ściana upstrzona tyloma wzorami jest wyzwaniem. Trzeba skrupulatnie dobrać dodać w jej sąsiedztwie. Ale w nagrodę dostajemy pełen energii pokój.