60-metrowe mieszkanie w stylu skandynawskim

Jasna paleta, styl skandynawski i dynamiczne szczegóły, które dodają wnętrzu indywidualności. Witajcie w 60-metrowym mieszkaniu w Sankt Petersburgu. To, że za oknem jest jedno z najpiękniejszych miast w tej części świata, nie przekłada się na styl wnętrza. Przepych metropolii ginie za progiem. W środku mamy do czynienia w uniwersalnym pięknem, jakie zawsze i wszędzie oferują rozwiązania podpatrzone u Skandynawów. Ich wzornictwo, styl, połączenia kolorów i materiałów sprawdzają się po prostu wszędzie. W tegorocznym projekcie NT2 Architecture szczególnie spodobały mi się rzeczy, które wzbogacają uniwersalny styl osobistymi elementami. Spójrzcie dokładnie na poszczególne pomieszczenia.

Spokojne, kojące kolory, brak zbyt jaskrawych i krzykliwych dodatków to jedno. Ale przed zbytnią sennością ten piękny pokój dzienny ratuje "trójwymiarowy" dywan.

To chyba najciekawszy element tej cześci domu. Pięknie zaprojektowana szafa z drugiej strony okazuje się wygodnym regałem.

Element eklektyzmu? Czemu nie! Ta skromna, modernistyczna komoda lekko mąci spokój skandynawskiego stylu. Ale pasuje idealnie.

Praktyczne pomysły mogą zarazem być pomysłami na ozdabianie naszej kuchni. Tak jak ta kredowa tablica.