Decoroom - projekty

www.decoroom.eu

Przez: Decoroom
»

Część dzienna w mieszkaniu na Bemowie została urządzona w tradycyjnych kolorach- beżach i brązach. Kuchnia zabudowana w kształcie litery „U” łączy w sobie kremowe fronty szafek, drewniany blat oraz drewnianą płytę w pasie roboczym. By ożywić wnętrze użyto kolorowych dodatków- np. poduszek ze wzorami.

Przez: Decoroom
»

Projekt mieszkania na warszawskim Żoliborzu wyróżnia się kuchnią, która łączy w sobie klasyczną biel i intensywny kobalt. Zabudowa meblowa przyciąga wzrok geometrycznymi kształtami. Jedna ze ścian wykończona została betonem architektonicznym, który w pasie roboczym zabezpieczony został hartowanym szkłem. Dopełnieniem wnętrza jest dębowy blat w ciepłym odcieniu.

Przez: Decoroom
»

Łazienka została wykończona w stylu skandynawskim. Dominują w niej jasne kolory- biel płytek i mebli, perłowy dąb na drewnopodobnych płytkach podłogowych oraz lekko kremowe ściany. Dopełnieniem są dodatki- okrągłe lustro w ramie i kinkiety.

Przez: Decoroom
»

Łazienka w mieszkaniu na Woli została wykończona bez użycia ani jednej płytki. Łączy w sobie drewno i beton architektoniczny. Wanna umieszczona na podeście tworzy idealne miejsce na długie kąpiele.

Przez: Decoroom
»

Ścianę za łóżkiem w sypialni pomalowano na odważny- turkusowy kolor. Nawet tak wydawałoby się niewielka zmiana dodaje pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Na podłodze położono kremową wykładzinę, która współgra z bielą mebli. Sypialnię wyróżniają ciekawe dodatki.

Przez: Decoroom
»

Loftowe wnętrze na Mokotowie wyróżnia ściana pokryta betonem architektonicznym łącząca dwie kondygnacje oraz czerwona kuchnia. Na podłodze położono deskę palisander. Przełamaniem industrialnego charakteru wnętrza ma być ława w stylu shabby chic.