4-pokoje mieszkanie w Gdyni

Cudze chwalicie, swoje… poznajecie. Mam dla was coś z polskiego biura. Oto mieszkanie w Gdyni-Orłowie. Pracownia to Dragon Art. I słowo „art” jak najbardziej tu przystoi.

4-pokojowe mieszkanie powstało 2 lata temu. Projektantka, która stoi za Dragon Art, Anna Maria Sokołowska, podkreśla, że architekt wnętrz miał tu niesamowite pole do popisu. Klienci trafili do niego jeszcze na etapie zmian deweloperskich w samym układzie mieszkania, dlatego można było z góry pomyśleć o docelowym wyglądzie.

Mieszkańcy to małżeństwo z dwojgiem dzieci i pod tym kątem pomyślano o całości. Są więc dwie łazienki, z których każda ma inną „płeć”. Ta płeć objawia się w kolorze i odwadze dodatków. Glamoru miesza się arcyciekawie z ciepłem i delikatnością. Funkcjonalny układ opiera się na przestronnym korytarzu, który został zdominowany efektowną mozaiką firmy Bisazza – właściwie określa charakter całego wnętrza, bo jest pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok wchodzących. Dodatki są tu istotne. Sprawdźcie lampę z firmy Flos i regał inspirowany belgijskim designerem Janssensem. Znacznie więcej uwagi wymaga wyśledzenie, w jak pomysłowy sposób udało się tu wygospodarować różne skrytki, wnęki i zakamarki na ubrania i przedmioty. Mieszkanie wydaje się przestronne, a przecież mieści w sobie życie aż 4-osobowej rodziny.

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Lampa jako pierwsza zwraca na siebie uwagę, ale równie ciekawy jest regał. Dobrze prezentuje się również modrakowy fotel. Odróżnia się od reszty wyposażenia zarówno kolorem, jak i bardziej formalnym kształtem.

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art