Pomysłowe meble do niewielkich wnętrz.

Jeżeli nie dysponujesz nadmiarem miejsca z pewnością docenisz zalety mebli kompaktowych, mobilnych o wielu funkcjach. Wnętrze urządzone za pomocą takich mebli z pewnością będzie wygodne w użytkowaniu na co dzień.

Słowa kluczowe: meble, małe wnętrze, pomysł, mieszkanie, mobilne meble

EWITA to propozycja dla osób które chcą zagospodarować przestrzeń wokół TV (która często nie jest wykorzystana), oraz chcą zyskać stylowy i nowoczesny wygląd salonu. Mebel posiada wiele schowków które pomieszczą rzeczy codziennego użytku.

Meblościanka dostępna w kilku uniwersalnych oraz energetycznych kolorach z opcjonalnym (dopłata 219 zł brutto) oświetleniem zmiennym LED i pilotem. Korpus meblościanki folia matowa, front to folia na wysoki połysk

Media Star do piękne i praktyczne rozwiązanie pozwalające zagospodarować tak cenne w małych wnętrzach miejsce. Przestrzeń wokół TV często jest niewykorzystana. Media Star pozwala zarówno funkcjonalnie wykorzystać miejsce jak i jest niezwykle atrakcyjną ozdobą salonu.

Nie musisz rezygnować z biurka w niewielkim mieszkaniu. Biurko ruchome składane do komody MARCO jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki ruchomym elementom biurko można dopasować do każdego wnętrza i dowolnie zmieniać jego kształt. Biurko wykonane z Płyty MDF lakierowane na wysoki połysk w kolorze białym.

Stół rozkładany OBI 140-300 cm. Nie musisz rezygnować z funkcjonalności ani decydować się na połowiczne rozwiązania. Stół o tak duzym zakresie rozłożenia sprawdzi się na co dzień oraz od święta.

Stół rozkładany OBI 140-300 cm. Nie musisz rezygnować z funkcjonalności ani decydować się na połowiczne rozwiązania. Stół o tak duzym zakresie rozłożenia sprawdzi się na co dzien oraz od święta.