Awangardowe wnętrza

Awangardowa aranżacja domu lub mieszkania to propozycja dla odważnych. Decydując się na taki styl musimy być czujni i zachować umiar. Tylko wtedy nasz salon czy sypialnia będą zachwycające.

Przez: Minka_pl
»

Salon z nutą awangardy

Przez: Minka_pl
»

Salon jest wizytówką całego domu. To tutaj przyjmujemy gości i relaksujemy się po całym dniu spędzonym w pracy. Dlaczego więc nie dodać mu trochę indywidualności? Jeśli uwielbiamy komiksy, to na jednej ze ścian powinien znaleźć się właśnie taki motyw.

Przez: Minka_pl
»

Miłośników niebanalnego malarstwa z pewnością zadowoli tapeta nawiązująca do awangardowych obrazów. Dzięki niej wnętrze nabierze zupełnie nowego wyrazu.

Przez: Minka_pl
»

Marka Minka posiada w swojej bogatej ofercie mnóstwo propozycji dla wszystkich, którzy cenią sobie kreatywność i niecodzienne podejście do aranżacji wnętrz. Nad łóżkiem idealnie będzie się komponował czarny kot z ogromnymi żółtymi oczami.

Przez: Minka_pl
»

Fani połączenia czerni i bieli docenią tapetę z zebrą.

Przez: Minka_pl
»

Wielbiciele odważnych rozwiązań we wnętrzach na pewno docenią kolorową tapetę z oryginalnym motywem. Takie wnętrze idealnie będzie się komponowało z wystrojem domu. Dzięki temu uzyskamy spójność i nikt nie będzie mógł nam zarzucić, że każde wnętrze jest z innej bajki. Pamiętajmy przy tym o umiarze, ponieważ w wypadku tak niebanalnych aranżacji nie możemy przesadzać. Jeden mocny akcent w pomieszczeniu zupełnie wystarczy.