WILLA pod Warszawę w stylu luxurious style

Projekt wnętrza rezydencji został zaprojektowany w stylu luxurious style. Użyliśmy ekskluzywnych mebli, lamp i materiałów. Na podłodze w salonie, sypialni i łazience jest jodełka francuska z dębu bielonego, a na poddaszu dębowe deski cięte w asymetryczne wzory. Na poddaszu znajduje się również sauna, żeby po ciężkim dniu można było się tam zrelaksować i wyciszyć.

Słowa kluczowe: architekci, architects, pracownia architektoniczna, biuro projektowe, aranżacja wnętrz, projekt wnętrza, projektowanie wnętrz, projekty, projekty domów, projekty domów jednorodzinnych indywidualnych, projekty domów typowych, projekty gotowe, projekty, tissu, jodełka francuska, dąb bielony, marmur, szkło, drewno, salon, jadalnia, kuchnia, łazienka, salon kąpielowy, sypialnia, poddasze użytkowe, sauna, schody, sypialnia z łazienką

Przez: tissu
»

Sypialnia z jodełką francuską na podłodze, połączona wielkim przeszkleniem z salonem kąpielowym z dużą wolno stojącą wanną.

Przez: tissu
»

Aranżacja wnętrza salonu połączonego z ogrodem. Na osi jadalni znajdują się duże przeszklenia z możliwością wyjścia na taras. Przy kanapie stoi marmurowy kominek, a nad stołem zawieszone są kryształowe lampy. Na sufitach zamontowane są lustra, które sprawiają wrażenie nieskończoności.

Przez: tissu
»

Projekt wnętrza salonu w jasnych barwach z akcentami w postaci czerni czy ciemnego brązu. Na sufitach znajdują się duże lustra, z których zwisają szklane lampy, a na podłodze leży ocieplająca całość czarno biała skóra.

Przez: tissu
»

Z łózka widać dużą wolno stojącą wannę i piękne szklane lampy zawieszone centralnie nad nią. Głębi dodaje wielkie lustro umieszczone na całej ścianie łazienki.

Przez: tissu
»

Na poddaszu znajduje się sauna i kominek z otwartą komorą spalania, a pod kalenicą wyeksponowane są drewniane belki konstrukcyjne. Jest to miejsce stworzone dla relaku po ciężkim dniu pracy.

Przez: tissu
»

Projekt wnętrza poddasza z dębowymi deskami układanymi w asymetryczne wzory. Pod kalenicą zawieszone są szklane lampy, które sprawiają wrażenie spadających kropli deszczu.