Trójmiasto, 4 pokoje

I znów Trójmiasto. Tym razem zabieram Was do 4-pokojowego mieszkania na gdyńskich Karwinach. Świeża rzecz, bo oddana do użytku dokładnie rok temu. To mieszkanie pokazowe z nowego osiedla Apartamenty na Polanie. Trzy sypialnie, z czego dwie mają garderobę i pokój dzienny z aneksem kuchennym to zdecydowanie wystarczająca propozycja dla potrzebującej wygody w rozsądnych rozmiarach rodziny. Jadalnia, dwie łazienki i korytarz.

 

Dragon Art, czyli pracownia Anny Marii Sokołowskiej, może poszczycić się 11-letnim doświadczeniem. Sokołowska projektuje od A do Z, oferuje również pomoc w zakupie nieruchomości. Jej przestrzenią jest Trójmiasto.

 

Siłą projektu jest kolor – dominuje biel harmonijnie połączona z ciemniejszymi akcentami. Odważne sięganie po ciemny odcień niebieskiego zastępuje właściwie ozdoby. Przy takim połączeniu na niewiele ozdób jest już miejsce. W mieszkaniu, w którym biel zderza się z turkusem, znów widać inspirację stylem skandynawskim. Trójmiasto ma przecież do tych krajów najbliżej, więc Bałtyk szybko przynosi takie wpływy. Imponujące wrażenie robi duża, otwarta na pokój kuchnia, którą dodatkowo rozszerza biel. Zarazem jednak mieszkanie jest podzielone naturalnie na trzy strefy. Wielki, rodzinny stół oddziela jadalnię i pozwala podejmować sporą ilość gości. Wyważone wnętrze oparte na ciepłych, naturalnych kolorach i obecności drewna, mąci (w pozytywnym znaczeniu), turkus. Doskonale urozmaica także zabudowę kuchni, gdzie kontrastuje ze szkłem. Ozdobny okap, funkcjonalne cargo i obramowanie szafek białą płytą łączy funkcjonalność z estetyką. Przestrzeń między półkami wypełnia hartowane szkło. Łatwo je czyścić, a wygląda zawsze pięknie.

 

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Turkus sprawdza się także w wersji XXL. Tu dominuje i silnie kontrastuje z bielą.

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Fototapeta z rybą wpisuje się w charakter łazienki, ale przez kolor - także całego domu. Odważne i ożywcze.

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art

Morskie motywy na ścianach - niby tak oczywisty pomysł, a jak rzadko spotykany w łazienkach.

Przez: agnieszka
»
Źródło: Dragon Art