Luksusowy apartament w Moskwie

Czerń, złoto i biel są trzema żywiołami tego apartamentu w Moskwie, zaprojektowanego od podstaw w studiu SL Project. Upodobanie do koloru sprawia, że mieszkanie w naturalny sposób dzieli na poszczególne sfery barwa i materiał, z jakiego jest wykonana podłoga. Biała, żywiczna, łączy okazały pokój dzienny z korytarzem i kuchnią. Znajdziecie ją również w głównej sypialni. Mniejsza sypialnia odróżnia się panelami w kolorze wenge, widocznymi również w pokoju dziecka. Osobne strefy tworzą supernowoczesne łazienki.

W tym apartamencie nie trzeba oszczędzać, dlatego nieco epatuje nowoczesnymi ulepszeniami i dodatkami, które według niektórych mogą znajdować się na granicy dobrego smaku. Ale mają zapewne sporo zwolenników. Jeśli sami lubicie białe, skórzane sofy w dziwnych kształtach, to warto zajrzeć, z czym dobrze się łączą.

W dużym pokoju widać, jak odważnie można operować nawet nietypowymi kolorami. Złote panele ścienne zmieniły się w ciepły kolor miodu. Wenge na ścianie dobrze kontrastuje z białą farbą. Całość sprawa wrażenie wyważonego porządku. Idealnie dobrano lampy przypominające formą gigantyczne origami. Widoczna jest także gra matowymi i lśniącymi powierzchniami. Do tego świetnie pasują storczyki, które podobnie jak lampa w salonie, wnoszą odrobinę orientalnego smaku.

W sypialniach spotkamy minimalistyczny umiar, a w pokoju dziecka schludne połączenie bieli i fioletu. Sprawia co prawda chłodne wrażenie, ale pokój warto przecież dobrać do temperamentu dziecka. Zajrzyjcie też koniecznie do łazienki. Dawno nie widziałam tak potężnej kabiny prysznicowej, a ta ma dodatkowo nie tylko wszystkie pożądane funkcje, ale także widok na skromnych rozmiarów telewizor.

Przez: agnieszka
»
Źródło: SL Project

Przez: agnieszka
»
Źródło: SL Project

Przez: agnieszka
»
Źródło: SL Project

Przez: agnieszka
»
Źródło: SL Project

Przez: agnieszka
»
Źródło: SL Project

Przez: agnieszka
»
Źródło: SL Project