15 pomysłów na wymarzoną garderobę

Witajcie!

Myślałyście już o swojej wymarzonej garderobie?  - ja właśnie zaczęłam.

Znalazłam wiele ciekawych inspiracji. Napiszę też co moim zdaniem powinno znaleźć się w garderobie i jaka powinna być.

Wymaganie 1 - mentalne. Chciałabym w garderobie czuć się jak w małym przytulnym butiku, który zamknięty na klucz, został udostępniony wyjątkowej klientce ;). Myślę, że wtedy poranne ubieranie się byłoby o wiele przyjemniejsze. Już teraz zaobserwowałam znaczną zmianę i radość dobierania strojów, gdy wszystkie posegregowane mam kolorami.

Wymaganie 2 -fizyczne. Garderoba moja nie musi być duża, ale powinno znaleźć się w niej miejsce choćby na pufę, na której mogę wygodnie usiąść przymierzając buty. Najlepiej gdyby wysłana była miękkim dywanem, aby można było chodzić w niej na boso i łączyła się z łazienką... dużo? Myślę, że da się zrobić. Co do wyglądu i kolorów jeszcze nie zdecydowałam, ale podoba mi się kilka z zaprezentowanych poniżej inspiracji.

Słowa kluczowe: garderoba

Przez: kasiool
»

Ta garderoba klimatem wnętrza jest najbardziej zliżona do mojego ideału. W niej czułabym się na prawdę dobrze..

Przez: kasiool
»

Widzicie dywan? I centrum tego pomieszczenia? Tak właśnie wyobrażam sobie rozkład mojej przyszłej garderoby. Nie sądzę jednak abym postawiła na różowe dodatki. Jeśli już, to nie w tak przytłaczającej formie.

Przez: kasiool
»

Podoba mi się pomysł połączenia tych dwóch przestrzeni. Gorzej jednak gdy mieszkamy z partnerem. To wnetrze jest typowo kobiece. Nie wiem jak czułby się partner/małżonek w takiej łazience. Dlatego myślę, że na początek można ją polecić samotnym i niezależnym Paniom.

Przez: kasiool
»

Ograniczenie sie do czerni i bieli w wystroju garderoby pozwoli nam okiełznać tą przestrzeń. Często nasze ubrania to pełna paleta barw. Czerń i biel sprawi, że garderoba będzie bardziej stonowana i elegancja. Z drugiej strony myślę, że będzie przez to nieco mniej przytulna i chłodna. Nabierze dystansu do swojego użytkownika.

Przez: kasiool
»

Garderoba świetnie sprawdzi sie w miejscu ze skosami, które normalnie ciężko byłoby użytkować. Swoją drogą na moment nie zastanawiałabym się nad oddaniem części sypialni pod to jakże ważne pomieszczenie!

Przez: kasiool
»

Fragment garderoby, który musiałam wam pokazać. Sama mam problem z utrzymywaniem porządku i kocham artystyczny nieład. Tutaj jest wszystkiego po trochu - i porządku i nieładu. Dla mnie pięknie.