Małe Sypialnie - Wielkie Projekty

Jeśli ciągle jesteście w trakcie planowania swojego małego imperium relaksu i wypoczynku, a prościej mówiąc sypialni, koniecznie zobaczcie co do pokazania w tym temacie ma  Artem Lazarev. 

Każda z nas marzy o tym, że będzie miała przestronną sypialnię, dużą garderobę czy szafę wielkości małego pokoju. To jednak często tylko marzenia. Niestety większość z nas mieszka w blokach i na nadmiar przestrzeni ciężko jest narzekać. Nie oznacza to jednak, że nie możemy mieć swojego małego królestwa. Wystarczy, że zaprzęgniemy do sypialni dobrze przemyślany design, a rezultaty będą onieśmielające.

Słowa kluczowe: mała sypialnia

Ten pokój ma ciekawy podział przestrzeni. Drewniany panel biegnie przez sufit, ścianę, a następnie zamienia się w mały zakatek do czytania książek. Takie rozdzielenie przestrzeni sprawia, że druga część pomieszczenia może być użytkowana w innym celu. Dzięki panelowi sypialnia staje się przytulna, a efekt końcowy jest bardzo przyjemny dla oka.

Zieleń odświeża, dodaje nam energii. Dlatego dodatki w tym kolorze przy małych przestrzeniach są jak najbardziej wskazane.

A to drugi pomysł na zagospodarowanie tej samej przestrzeni. Miejsce na ścianie zostało tutaj bardzo dobrze spożytkowane. Mamy dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy.