Nie boimy się różowego!

Skandynawskie pomysły nigdy nam się nie znudzą. Oto mały domek z nieprzebranym bogactwem inspirujących pomysłów. Lekkość, wdzięk, pomysłowość, oszczędność połączona z wygodą owocują przestrzenią, w której chce się żyć. Trudno byłoby złapać doła w takim miejscu. Ale daleko mu również do jakichś naciąganych tkliwości. Tu po prostu zmysł estetyczny wychodzi naprzeciw potrzebie spokoju i wygody.

 

Słowa kluczowe: kolorowe

Biało-różowy salon miesza nowoczesność z art-deco. Eklektyczne zamieszanie wprowadziła różowa podłoga, ale nie ma tu nadmiaru słodyczy. Czarne dodatki mile widziane, ponieważ, podobnie jak popiel, świetnie tonują całość.

Mocne akcenty kolorystyczne są tym, co określa specyfikę tego domu. Ogólną ramą jest biel, dlatego tak swobodnie można dodawać bardzo intensywne plamy zieleni, a nawet czerni.

Czas docenić siłę zieleni. W intensywnym odcieniu, ten kolor świetnie wypełni waszą jadalnię. Doceńmy grację, z jaką wchodzi w połączenie z bielą, naturalnym drewnem. Świetnie znosi także obecność różnych materiałów. I plastik i kamień i deski - wszystko jak najbardziej na miejscu.

Błyszcząca jak łuski, czarna mozaika doskonale łączy się z lśniącymi bielą frontami. Młodzieńczość - tak kojarzy mi się ta kuchnia.