Kuchnne rewolucje

Lubicie majsterkować? A może macie przed sobą remont kuchni i po raz pierwszy chcielibyście poczuć, że zrobiliście coś własnoręcznie?

Polecam debiut w kuchni. Ta przestrzeń wyjątkowo dzielnie znosi nasze ewentualne niedoróbki, ponieważ jest najmniej oficjalna. Skuwanie starych płytek, szpachlowanie, malowanie - to wszystko może wciągać. Kto choć raz spróbował, tego zwykle nie trzeba przekonywać. Co ważne, pracujemy dla siebie, tak więc nikt nie ogranicza naszej wyobraźni.

Na tych zdjęciach widać, co można zrobić własnymi rękami. Nie musicie brać na raty kuchni w Ikea. Domowy warsztat i pomoc przyjaciół sprawią, że poradzicie sobie nawet z wymianą kuchennych frontów.

Ta kuchnia przeszła prawdziwą metamorfozę. Z dość nijakiej i zapewne "opatrzonej", zwyczajnej kuchni z drewnianymi szafkami, stała się ciekawym połączeniem niewinnej bieli z sentymentalnymi dodatkami. Spójrzcie na te stalowe sztukaterie, na świetnie dobraną uwylkę ze stylową armaturą, płytki z stylu retro. Brawa za kompozycję i konsekwencję.