Kuchnia medytacyjna i minimalistyczna

Aranżacje dla kuchni medytacyjnej, minimalistycznej gdzie istotne jest nawiązanie do natury, oraz brak przepychu w barwach i fakturach.

Przez: admin
»

Połysk nowoczesności połączony z naturalnym drewnem i zorganizowaną zielenią sprawia, że kuchnia staje się idealnym miejscem nie tylko do gotowania, ale także relaksu.

Przez: admin
»

Ciepłe barwy, mocno nasycone w kuchni smakują niczym wino.

Przez: admin
»

Stonowana, o pięknym kolorze drewna, naturalna przywodząca na myśl surową Skandynawię.

Przez: admin
»

Ciekawe połączenie kolorów, gdzie czerń nadaje nowoczesny styl kuchni. Szafki nie mają specjalnych zdobień ani faktur, nie wyglądają również na drogie, mimo to w tym niecodziennym zestawieniu prezentują się luksusowo, nowocześnie a przed wszystkim odważnie.

Przez: admin
»

Naturalne materiały, drewno proste bez zdobień w połączeniu z czystą bielą i prostymi formami jest doskonałą prezentacją nowoczesnych, medytacyjnych wnętrz.

Przez: admin
»

Nowoczesny mieszczuch rozgościł się w tej nieskazitelnej, ale energicznej kuchni wtulonej w białe ściany. Swoją obecność zaznaczył szczegółami. Widocznie interesuje się filmem, lubi sztukę. Biel w zestawieniu z chłodnym popielem jest świeża, jak prosto z pralni. Ale ten mieszczuch nie lubi jeść w pośpiechu. Ulubione potrawy zapewne lepiej smakują na porządnym, drewnianym stole.