Garderoba i przebieralnia

Każdy właściciel garderoby szybko wymieni nam wiele zalet posiadania tego pomieszczenia w swoim domu. Do tego miejsce to można zaprojektować na wiele sposobów. Garderoba może być połączona z sypialnia, łazienką lub korytarzem - jeśli jest wspólna dla domowników. W garderobie można urządzić pralnię czy kącik do makijażu. Jej wartość jest nie do przecenienia jeśli mamy problem z niemieszczącą się w szafie garderobą.

Słowa kluczowe: aranżacje wnętrz, zdjęcia wnętrz, zdjęcia, przebieralnia, aranżacja przebieralni, garderoba, projkekty, wystrój wnętrz, wystrój garderoby, pomysł na garderobę, zdjęcia garderoby

Przez: admin
»

Garderoba i nieskończonej wręcz przestrzeni do wykorzystania. Na tych drążkach, półkach i w szufladach pomieścimy ubrania całej rodziny. Podświetlenie każdego elementu to doskonały pomysł dla pomieszczenia, w którym zwykle światła brakuje.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

W garderobie też warto zadbać o porządek. Zwykłe kartony i pudła pomogą zapanować nad zapasami czapek, szali, rękawiczek. Buty najlepiej przechowywać w miejscu przewiewnym, zamiast zamykać w szafie.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

W tej garderobie znalazło się też miejsce na kącik do makijażu. Świetny pomysł - lustro, mała półka i krzesło rozwiążą problem braku większej przestrzeni w sypialni. A każda kobieta wie, że taki kącik jest wręcz niezbędny.

Przez: admin
»