Sypialnie małżeńskie

Urządzenie sypialni w pomieszczeniu ze skosami to nie lada wyczyn. Chcemy wykorzystać każdą cenną przestrzeń, a każdy centymetr w sypialni jest na wagę złota. Pewnym jest, że pod skosem nie ustawimy szafy, ani komody. pozostaje więc ustawienie łóżka, jednak te o standardowych wysokościach nie sprawdzą się pod skosami. Dlatego polecamy łóżka niskie, które ustawione w tym miejscu będą prezentować się idealnie, a rozwiązanie to pozwoli na zyskanie przestrzeni, którą będziemy mogli zaaranżować według własnego pomysłu. Tak zwane niskie łóżka japońskie to ciekawe i godne uwagi meble, które są funkcjonalne, a zarazem innowacyjne.

Słowa kluczowe: sypialnia łóżka BEDS.pl łóżka japońskie sklep BEDS.pl

Niskie łóżka to także doskonały wybór dla tradycyjnych sypialni w blokach mieszkalnych.

Urządzanie wnętrz, w których znajdują się skosy wymaga dobrego zaplanowania wszystkich czynności, natomiast te, już zaaranżowane, mogą wyglądać naprawdę imponująco.

MINIMAL to kolekcja, która zaspokoi potrzebę posiadania sypialni „z prawdziwego zdarzenia”. Duże łóżko małżeńskie stojące na solidnych nogach posłuży przez wiele lat, a naturalne drewno bukowe z roku na rok będzie przez właścicieli łóżka coraz bardziej doceniane.

Kolekcja MINIMAL to także szafki nocna, które ustawione obok łóżka są funkcjonalnym rozwiązaniem i elementem dekoracyjnym. Jeśli wzbogacimy je o stylowe lampki nocne całe wnętrze nabierze niezwykłego charakteru.