Jadalnia medytacyjna i minimalistyczna

Projekty i aranżacje dla jadalni w stylu medytacyjnym oraz minimalistycznym.

Przez: admin
»

Miejsce do spożywania posiłków w wersji surowej. Ściany wyglądają jak pokryte gołym tynkiem. Toporny stół z grubego drewna i ciężkie krzesła dodatkowo dociążają tę jadalnię. Nie potrzeba jej wielu ozdób. Szorstką ścianę zaskakująco ociepliło pierzaste serce. Świeże, cięte kwiaty w prostym wazonie ze szkła doskonale łączą się z tym pozytywnie surowym stylem.

Przez: admin
»

Jadalnia kawowo-biała, bardzo kobieca i zwiewna. Cieniutkie zasłonki w kolorze kawy z mlekiem dobrze wpływają na zmysły. Ciekawie zaprojektowane krzesła wyglądają na wygodne i tworzą piękną kompozycję z jasną podłogą i ozdobą okien.

Przez: admin
»

Schludny i prosty zakątek udomowiony ulubionymi ozdobami. W tej małej jadalni brak finezyjnych zdobień. Stół jest bardzo prosty, pasuje do podłogi. Płócienna zasłona podkreśla czystość. Surowa lampa wnosi nieco industrialnego stylu. Ale za to na małej półce znalazło się miejsce na ulubione ozdoby, które wnoszą indywidualizm. Przezroczyste krzesła z plastiku to godny polecenia patent dla niewielkich kącików jadalnianych.

Przez: admin
»

Równowaga. To moja podstawowa potrzeba. Kiedy wchodzę do jadalni, chcę zapomnieć o balaście. Tu czuję się lekko i eterycznie. Moja przestrzeń. Moje przedmioty. Drewniane koty, wazon, z którym wiążą się wspomnienia sprawiają, że wnętrze jest przedłużeniem mnie samej. Staram się zawsze dociążyć tę jadalnię w wersji super light soczystą świeżością tulipanów.

Przez: admin
»

Właściciele tego zakątka nie mieli zbyt wiele miejsca na urządzenie jadalni. Mimo to pomysłowo stworzyli stosunkowo wygodną przestrzeń dla trzech osób. Uwagę zwraca pomysłowy, rozkładany stół. Przy braku miejsca, składane krzesła idą na ratunek ze swą lekkością. Zawsze warto umilić siedzenie na nich i ozdobić je poduszkami. Nisko zwieszona lampa da wystarczająco dużo światła. Zresztą ten zakątek jest bardzo jasny i naturalny, mimo niewielkiego metrażu - pełen ładu.

Przez: admin
»