Jadalnia eklektyczna

Aranżacje i projekty jadalni w stylu eklektycznym - mieszanym, łączącym w sobie style różnych epok i regionów.

Słowa kluczowe: wnętrza, aranżacje wnętrz, zdjęcia, galeria wnętrz, jadalnia mieszana, zdjęcia jadalni, jadalnia eklektyczna

Przez: admin
»

Eko-ład, przyjemna bryza, której powiew wręcz czujemy na policzku. Efekt zawdzięczamy połączeniu niebieskiego z bielą i brązem. Jadalniany kącik jest pełen uroku. Obficie ozdobiony kwiatami, z wygodnym krzesłem wyściełanym miękką poduszką. Czar prowincji miesza się z czystością panoszącej się bieli.

Przez: admin
»

Jadalnia artystyczna, nie poddająca się kopiowaniu i bardzo prywatna. Surowy słój ozdobiły sztuczne kwiaty. Z radością przyglądają się swoim portretom na ścianie. Lekko ozdobna lampa daje piękne, nieagresywne światło. Ale najważniejsze jest tu zestawienie solidnego stołu znalezionego w składzie antyków i wystylizowanych foteli. Cierpliwie pleciono ten rattan. Żeby dać nam artystyczną inspirację.

wnętrze jadalni w secesyjnej aranżacji z roślinami doniczkowymi
Przez: admin
»

Nadreprezentacja kwiatów jest zawsze mile widziana. Bliskość natury łagodzi obyczaje. W tej jadalni opowieści snują różni bohaterowie. Lampa i stół pochodzą z pompatycznej przeszłości. Podobnie jak unikatowa szafka ze złotymi zdobieniami. Ale krzesła to uosobienie współczesnego praktycyzmu. Stałość godna letniego deseru. Zresztą, przy tych pięknych kwiatach można nawet zakochać się w szklance zwykłej wody.

kute krzesła w jadalni klasycznej ze świecznikiem na stole
Przez: admin
»

Jadalnia o dużej dozie klasycznego wdzięku. Trudno jednak nazwać ją uosobieniem tradycji. Stylowa lampa, lustro i zegar po dziadku to silne ozdoby. Ale reszta jest skromna. Krzesła są efektowne, choć oszczędne, stół skromny, ale wygodny. A o wygodę dba tu miękka wykładzina. Po zmroku jednak dzieją się tu rzeczy niezwykłe - szczególnie, kiedy zapłonie armada świec.

Przez: admin
»

Kolumienka i rzeźbiony kominek klasycznie ozdabiają tę jasną jadalnię. Stała się przez to zalążkiem salonu. Odwołanie do przeszłości to również wygodna, zaprojektowana na lata podłoga w jodełkę - jeden z tych nieprzemijających wzorów. Płócienne pokrowce na krzesła pomagają ukryć meble, które być może nie pasowałyby do całości.

Przez: admin
»

Miłość do antyku jest silniejsza, niż rozsądek. Ale brak rozsądku często wychodzi na dobre. Rzeźba-podstawa stołu to gwódź programu. Nic, że pozostało niewiele miejsca na nogi. Efekt jest oszałamiający. Czujemy się trochę jak w kremowym muzeum. Ale ma to swój szałowy urok. Warto zadbać o to, by zawsze stały tu te kolorowe kwiaty. Wprowadzają pożądane ożywienie.