Sypialnia medytacyjna i minimalistyczna

Aranżacje i projekty sypialni w stylu medytacyjnym oraz minimalistycznym.

Słowa kluczowe: wnętrza, projekty, aranżacje wnętrz, aranżacje sypialni, zdjęcia, galeria wnętrz, sypialnia minimalistyczna, wnętrza minimalistyczne

Przez: admin
»

Odrobina chropowatej surowości nie jest niczym złym. Oczyszcza przestrzeń z sentymentalizmu i tworzy nastrój. Sypialnia pełna wyrafinowanej subtelności. Cegły zostały poskromione ciepłym światłem. Meble i tkaniny pozostające w granicach brązów są bliskie naturze. Łóżko zaprasza ze spokojną stanowością.

Przez: admin
»

Niebieskie akcenty wystroju spinają aranżację w jedną całość. Wszystko jest dokładnie zaplanowane, ale nie wpływa na to tylko kolor. Kremowe wazony świetnie nawiązują swym kształtem do zagłówka łóżka jak i niedbale zarzuconego nań koca.

Przez: admin
»

Nowoczesny minimalizm tej sypialni pozwala odpocząć rozbieganemu spojrzeniu. Liczne zaokrąglenia mebli, łóżka, tworzą przyjazną opływowość. Wszystko jest tu pod ręką, ale schowane przed okiem, więc jednocześnie nie rozprasza. Chce się tu usłyszeć jakiś kojący chill-out.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

W tej sypialni najprzyjemniej jest latem. W gorące dni chłodny, szary błękit koi rozgrzane ciało. Dobrany do niego delikatny ratan jest przewiewny i pomaga złapać oddech. Biała pościel i kapa są najlepszym wyborem. Przed zbytnim chłodem uchroni dobrany kolorystycznie, ale ciepły w dotyku dywan.

Przez: admin
»