Sypialnia eklektyczna

Aranżacje i projekty dla sypialni eklektycznej inaczej zwanej mieszanej, gdzie możemy spotkać połączone ze sobą różne style urządzania wnętrz.

Słowa kluczowe: galeria wnętrz, projekty, aranżacje wnętrz, zdjęcia wnętrz, aranżacja wnętrza sypialni, zdjęcia, sypialnia mieszana, zdjęcia sypialni

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Minimalizm tej sypialnia sprzyja maksymalnemu wyciszeniu. Jej mieszkańcowi wystarczy skromny stojak na ozdoby i szafka zajęta w całości przez lampę. Korzyścią takiego wnętrza jest harmonia i porządek. Dobrym pomysłem są tu drapowane zasłony, które dodają przytulnego ciepła.

Przez: admin
»

Eklektyczna sypilania z dwoma łożkami w odcieniach brązu, beżu i karminowej czerwieni
Przez: admin
»

Zdobnicze szaleństwo na granicy ryzyka. To jedna z sypialni unikalnych, trudnych do skopiowania, ale za to wiernie oddająca temperament swoich lokatorów. Upodobanie do grochów i pasów w wersji XL tworzy tutaj niezwykłą całość, tym bardziej, że w kwestii kolorów mamy tu dominację silnego kontrastu czerni z czerwienią.

Przez: admin
»

Sypialnia powinna podobać się zwolennikom sentymentalnych wnętrz. Różana pościel i żłobione meble w przybrudzonych pastelach są bardzo klimatyczne. Dość ryzykowne jest zderzanie ich z żółtą ścianą, ale jak widać i takie rozwiązanie się sprawdziło. Sypialnia nie należy do największych, a mimo to duże meble weszły tu jak w ulał. To zapewne sprawka jasnych barw, które otworzyły to małe pomieszczenie.