Salon medytacyjny i minimalistyczny

Aranżacje i projekty dla salonu w stylu medytacyjnym oraz minimalistycznym.

Słowa kluczowe: aranżacje wnętrz, zdjęcia wnętrz, galeria wnętrz, salony aranżacje, zdjęcia salonów, salon medytacyjny, salony projekty, pokój dzienny, pokoje dzienne, aranżacje pokoi dziennych

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Mnóstwo ciekawych chwytów. Dziwne elementy w kubistycznych kształtach tworzą ozdobny zastępnik szafy i półek. Same zdobią, a pomieszczą różne bibeloty. Uwielbiam te kolory - szarość połączona z nasyconą zielenią i brązem jest nowoczesna i odrobinę chłodna. Świetny pomysł na kwiaty, wpuszczone w jasny piasek i ogrodzone przezroczystym szkłem.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Zamiast w przydomowej szopie drewno można trzymać na pułkach, w domu. Pomysł brzmi nieco absurdalnie, ale gdy już widzi się jego realizację trudno cokolwiek zarzucić pomysłodawcy. Miejsce jest, dekoracja jeść, natura pełną gębą. Mi się podoba.. a Wam?

Przez: admin
»

Meblościanka w wersji nowoczesnej oznacza energiczną plątaninę półek w różnych kształtach i rozmiarach. Jasny kolor zamienił chaos w ciekawy efekt. O równowagę dbają ozdoby przydatne w medytacyjnych wnętrzach - papierowe, kamienne, w opływowych i spokojnych kształtach.