Salon współczesny

Kolekcja zdjęć salon współczesny: zawiera aranżacje i projekty dla salonu w stylu współczesnym.

Słowa kluczowe: aranżacja salonu, aranżacje, projekty, aranżacje wnętrz, zdjęcia wnętrz, zdjęcia, galeria wnętrz, zdjęcia pokoi dziennych, salony, salon, salony internautów, pokoje internautów

Przez: admin
»

Sofa-samotniczka? Bynajmniej. Ceni sobie wygodne towarzystwo włochatego dywanu. Lubi radosną zieleń poduszek, efektownego kwiatu w pięknej donicy. A schludna lampa z radosnym kloszem stoi na straży młodości.

Przez: admin
»

Esencja współczesności: przestrzeń zagospodarowana w poziomie, nie w pionie. Salon odchudzony, pełen energii, dodający wigoru. Proste krzesła przy barku to start. Metę wyznaczają wygodne fotele z komfortowymi podnóżkami.

Przez: admin
»

Mól książkowy o naturze mocno pedantycznej włada tą biblioteczką. Nawet ci, którym z książkami nie po drodze, przyznają, że te półki uginające się pod literaturą są ogromną ozdobą. Trzeba wspiąć się po szczeblach, żeby dotrzeć do najwyższego poziomu.

Przez: admin
»

Lekkość i nowoczesność tej zabudowy sugeruje, że mieszkańcy to ludzie młodzi. Całość sprawia wrażenie nieco prowizoryczne, ale to efekt zamierzony. Telewizorowi nie udało się zdominować ozdób i przede wszystkim pięknych, delikatnych ciętych kwiatów. Meble wciąż są praktyczne, bo w licznych zakamarkach i szufladach pomieszczą wiele przedmiotów.

Przez: admin
»

Sofy rozległe jak muszle, klasyczne i eleganckie. Wybór dla zwolenników mieszczańskiego uroku.

Przez: admin
»

Te intensywne kolory wspaniale akcentują to wnętrze. Styl miejski natomiast podkreśla ta piękna, ceglana ściana.