Aranżacja wnętrza ciepłem, kolorem i sztuką

Wyrafinowany, formalny i nieformalny zbieg okoliczności? Ależ nie, cała koncepcja została dokładnie zaplanowana i stworzona pod osobowość klienta.

Ta kolorowa „zbieranina” w pokoju została zaprojektowana od podstaw... Był jeden warunek, że plan przestrzeni, kolory i ogólny projekt będzie nawiązywał do kolekcji sztuki mojej klientki i jej zamiłowania do kotów. Pomieszczenie stało się formalno-nieformalnym wyzwaniem, które dzisiaj stanowi doskonałe miejsce wypoczynku, słuchania muzyki, oglądania filmów, oraz wypicia kieliszka wina z przyjaciółmi.

Zaprawienie wnętrza ciepłem i elegancją jest wesołym wzmocnieniem śmiałego użycia kolorów i faktury w tej niewielkiej, ale pięknej jadalni.

Pokój ten został zaprojektowany dla mojej klientki cieszącej się bogatą kolekcją sztuki. Projekt jest wesoły, jasny i mocny, wyrafinowany... ale także kapryśmy i zabawny. Ten projekt miał za zadanie odzwierciedlenie osobowości klientki, oraz jej zamiłowania do kotów. Każdy kawałek mebla był osobiście przeze mnie tapicerowany i złożył się na tą wspaniałą kolekcję.

zaprojektował Christopher Barson