Łazienka nowoczesna

Zbiór zdjęć dla wykończenia i aranżacji łazienki w stylu nowoczesnym.

Słowa kluczowe: galeria wnętrz, galeria łazienki, zdjęcia łazienki, aranżacje wnętrz łazienki, aranżacje wnętrz zdjęcia, nowoczesne łazienki, aranżacje łazienki, zdjęcia nowoczesnej łazienki

Przez: admin
»

Pomysły, które zaskoczą niejednego. Po pierwsze kamienna umywalka: jest zawieszona wprost na ścianie, co zdarza się naprawdę rzadko. Po drugie obicie ścian, które przypomina błyszczącą skórę. Delikatnie mówiąc - rzadki patent w łazienkach. I po trzecie, sam fakt, iż umywalka i ubikacja nie są kompletem. Efekt jest naprawdę mocny.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Klasyka zmieszana z nowoczesnością buduje charakter tej łazienki. Drewno na podłodze zapewnia trwałe ciepło. Ale już na ścianach mamy szorstkie, chropowate płytki. Armatura w zdecydowanie nowoczesnym kształcie pasuje do nich idealnie. Poza tym oszczędność zdobień i dbałość o wysoką jakość materiałów sprawiły, że łazienka wygląda modnie.

podświetlana wanna nowoczesna w łazience
Przez: admin
»

Dla tych co lubią efekty, proponujemy nieskomplikowany a przyciągający uwagę zabieg. Podświetlenie dolne wanny diodami LED. W tym wypadku podświetlenie jest niebieskie, jednak technologia pozwala na dobór światła w zależności od upodobań. A wiec na co tu czekać?

Przez: admin
»

Przez: admin
»