Kuchnia angielska i prowansalska

Kuchnie angielskie i prowansalskie są nietypowe z uwagi na swój ciepły i nieformalny charakter. W takich kuchniach nie tylko chętnie gotujemy, ale też spędzamy swój wolny czas. Specyficzny klimat kuchni prowansalskich sprawia, że staje się ona doskonałym miejscem na rodzinne spotkania, czytanie książek czy dyskusje z przyjaciółmi przy lampce wina.

Słowa kluczowe: kuchnia, aranżacje wnętrz, aranżacje kuchni, zdjęcia kuchni, zdjęcia wnętrz, galeria wnętrz, galeria kuchni, kuchnia angielska, kuchnia country, prowansalska, kuchnie prowansalskie, kuchnie angielskie, przykłady kuchni, pomysły na kuchnię

Przez: admin
»

Esencja kuchni w stylu prowansalskim. Ma wszystkie niezbędne atrybuty. Ma wielką ilość miejsca do zagospodarowania. Granitowe blaty w kolorze ziemi i rustykalne, przecierane fronty to typowy prowansalski sznyt. W tym stylu niezbędna jest również duża ilość naturalnego światła. Nic, tylko usiąść i próbować aromatycznych oliw w połączeniu z ulubionymi daniami.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Piękna kuchnia w angielskim stylu. Charakterystyczne dla niego są białe szafki w poziome pasy i metalowe uchwyty. W tej kuchni górne światło nie jest potrzebne. Punktowe zawsze wnosi więcej aury. Kiedy chcemy wnętrza nieformalnego, pamiętamy o szczegółach. Wiklinowe kosze, z których wysypują się suszone zioła, dodatkowo wniosą przyjemny zapach. Sznurkowy dywanik w pasy to najlepszy wybór.

Przez: admin
»

Prawie naftowa lampa zaprasza nas na ciepłą kolację. To klimatyczna kuchnia o pięknych szafkach z pionowym belkowaniem. Drewniany blat sprawia, że wszelkie siekania i nadziewania stają się porywającą czynnością. Pieczołowicie oświetlono tu kolekcję starych młynków, żelazko z duszą i inne klimatyczne pamiątki.

Przez: admin
»

Tak powinny wyglądać meble przywiezione z wiejskiej rezydencji. Wybielone, zdobne. Ta kuchnia tworzy królestwo domowego ciepła, ale jest pozbawiona sztywnej oficjalności. Plamiasty marmur blatów i drobne, klasyczne w tym zestawie płytki sprawiają, że aż chce się spróbować pajdy ze smalcem.