Kuchnia klasyczna

Klasyczne, dostojne i eleganckie kuchnie, które nie przemijają wraz z sezonową modą. Są dobrym wyborem na długie lata.

Słowa kluczowe: aranżacje, projekty, aranżacje kuchni, zdjęcia kuchni, zdjęcia wnętrz, zdjęcia, galeria wnętrz, kuchnia klasyczna, kuchnie klasyczne, pomysł na kuchnię, wnętrza klasyczne, klasyczna kuchnia, styl klasyczny, klasyczne aranżacje, klasyczne wnętrza

Przez: admin
»

Kuchnia dla koneserów blasku i poklasku. Wnękę sufitową wypełniły praktyczne halogeny, ale wzrok przyciąga ozdobny motyw, oraz żółta linia, która nawiązuje do ciepłych ścian. Blask stołu i kompletu zabytkowych krzeseł może nieco onieśmielać. Ale to nie skansen. Matowa podłoga uratowała tę kuchnię przed popadnięciem w zbytnią pompatyczność.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Kuchnia-królestwo drewna. Za tę piękną podłogę niejeden dałby się pokroić. Wnosi dawkę ciepła i swojskości, której nie zapewni żaden inny materiał. Z kompletem tradycyjnych, wiecznie modnych mebli, tworzy tradycyjną całość. Głębokiego uroku dodaje także ciemna, zdobiona kwiatami tapeta.

Przez: admin
»

Dynamiczne połączenie klasyki ze współczesnością. Sztukateria i meble narzucają styl tradycyjny. Olśniewający blat i wysmakowana bateria nie pozwalają zajrzeć tu krzykliwej nowoczesności. Ale jednocześnie narożna wyspa jest dość prosta i pozwala z czystym sumieniem zabrać się za szybki obiad odgrzany w mikrofalówce.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Przeszłość dostojna zawitała do tej kuchni. Sprawia wrażenie nieskazitelnej elegancji. Intensywnie ciemne, zdobne szafki mają szyk, o którym współczesne pokolenia mogą tylko pomarzyć. Lśnienie i bogactwo mają robić wrażenie, a nie tworzyć nieformalną swojskość.