Kuchnie rustykalne

Kuchnie rustykalne mają swe korzenie w wiejskich i dworkowych wnętrzach. Sprawia to, że łączą one w sobie elegancję z swojskim klimatem. Rozpoznaje się je po wzornictwie - często bogatym, postarzanych frontach mebli oraz ciepłym klimacie.

Przez: admin
»

Tradycyjna kuchnia angielska z dużym wiszącym zegarem
Przez: admin
»

Klimat rustykalny ze szczyptą angielskiego stylu country. Obowiązkowy fragment muru widoczny pod łukami. Postarzane meble lubią obładowanie drobnymi przedmiotami. Oryginalność zapewniają dodatki: dworcowy zegar i nawiązujące do niego piękne świeczniki.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Propozycja dla radykalnych zwolenników tradycji. Kuchnia górala lub myśliwego. Ściana osmolona węglem to ślad po prawdziwym gotowaniu, o którym dziś nie mamy już pojęcia. Góralski stół i krzesła lubią bliskość topornych naczyń, z których najlepiej smakuje grzane piwo i pierogi. Ciężkie garnki, misy zawieszone na ścianie - to autentycznie góralsko-tradycyjna kuchnia. Bażanty zwisające z belki niektórym zaostrzą apetyt.

Rustykalna angielska kuchnia z szafkami na wymniar zlew
Przez: admin
»

Sztuczne świece wygnają z tej kuchni nieprzyjazne duchy. Narożnikowa szafka o klasycznym wyglądzie pięknie połączyła się z listwą przysufitową. Jest urocza i swojska. A przez szybki widać zastawę, z której możemy być dumni. Owszem, jest używana, ale tylko przy specjalnych okazjach.

Rustykalna kuchnia w angielskiej tonacji z wyspą i marmurowymi blatami
Przez: admin
»