Łazienka medytacyjna i minimalistyczna

Łazienka w stylu medytacyjnym łączy w sobie często style z różnych regionów i epok. Jej cechą jest minimalizm formy, kolorów oraz nawiązanie do natury.

Słowa kluczowe: aranżacje wnętrz łazienki, aranżacje wnętrz zdjęcia

Przez: admin
»

Siła koloru, którą trudno przecenić. Zobaczmy, jaki efekt daje podporządkowanie wszystkiego wybranej barwie. Ręcznik i kafle są w terakocie, ale kiedy ten sam kolor mają te przedziwne gałęzie, robi się naprawdę inspirująco.

Przez: admin
»

Luksfery nie hamują światła, ale nieproszone spojrzenia już tak. Mamy więc sporo promieni słonecznych w dyskretnym wydaniu. Do tego egzotyczny storczyk i już, w atmosferze zdobniczej wstrzemięźliwości, możemy świetnie się zrelaksować.

Przez: admin
»

Wnętrze, które kojarzy mi się ze skandynawskim ładem i naturalnością. Surowość regularnego drewna, chłód wypolerowanych kamieni i nieskazitelny połysk opływowej wanny zapraszają, by spędzić tu odprężający wieczór. Niejedno wino chce się wypić w tak pozbawionej tandecie, wyjątkowej łazience.

Przez: admin
»

Harmonię poziomych linii utrzymują w ryzach grube drewniane żaluzje. Duża ilość pozbawionego sęków drewna i gładkich kafli imitujących kamień, a także kolory ziemi decydują o medytacyjnym charakterze tej łazienki. Znalazło się miejsce na subtelne ozdoby: kwiaty i delikatny obraz.

Przez: admin
»

Przez: admin
»