10 podstaw aranżacji wnętrz

Z urządzaniem wnętrz jest trochę tak jak z planowaniem życia. Dom w którym spędzamy większość czasu, jest także miejscem gdzie zrzucamy maski dnia codziennego i stajemy się sobą, często razem z rodziną. Dobrze zaplanowane mieszkanie, będzie miejscem do którego będziemy z chęcią wracać. Oto 10 porad planowania i urządzania wnętrz jakie warto znać:

1. Wizja musi być, ale nasza

Dom urządzamy dla siebie i naszej rodziny. Pytanie jakie warto postawić sobie na początku brzmi: Jakie kolory, materiały i kształty lubimy, a jakie zdecydowanie nam się nie podobają. Taka analiza pozwoli zawęzić listę oczekiwań, które będą rosły, niczym apetyt wraz z jedzeniem.

Postawienie na własny gust i upodobania to pierwszy krok w stronę szczęśliwego mieszkania. 

nasza wizja urządzanie wnętrz obrazki na ścianie zdjęcia 
Podręcznikowa wiedza na temat urządzania wnętrz jest ważna, ale pamiętajmy my sami jesteśmy ważniejsi, wiemy co sprawdziło się w domach naszych rodziców, a co z chęcią byśmy poprawili.

Otoczenie wywiera na nas wpływ. Dom zaś szczególnie będzie na nas oddziaływał przez przyszłe lata. Dlatego otaczajmy się przedmiotami i kolorami, przy których czujemy się naprawdę dobrze. Zdjęcia przyjaciół, ulubione obrazy, drobiazgi przywiezione z udanych wakacji to szczegóły, które będą nam umiały życie, przypominały o dobrych chwilach, nawet gdy nie będzie nam do śmiechu.