Program nie tylko do Projektowania Wnętrz


Smart Draw to rozbudowane narzędzie do tworzenia grafik z przeznaczeniem do prezentacji. Projektowanie wnętrz to tylko jedna z wielu możliwości do jakich możemy użyć programu. Warto rozważyć jego zakup, gdyż może nam służyć przez lata.
Oto co warto wiedzieć o programie:

  • Narzędzie Smart Draw pozwala przygotować zaawansowane i rozbudowane wykresy, diagramy, plany podłóg, domów, wszystkich pomieszczeń w 2D i 3D.
  • Smart Draw jest prosty w obsłudze, a dzięki dużej ilości funkcji konkuruje z bardziej rozbudowanymi programami.
  • Niewątpliwą zaletą programu jest posiadnie gotowych szablonów. Umożliwia wybór jednego ze 100 szablonów pod kątem własnych potrzeb. Smart Draw ma także  narzędzia szybkiego tworzenia wykresów oraz edytor zdjęć.
  • Gotowy dokument programu Smart Draw można przenieść do edytora tekstu Word i innych programów formy Microsoft - jest więc w pełni kompatybilny.

Progeam Smart Draw nie ma polskiej wersji językowej, ale za to jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dlatego nauka i praca z programem nie będzie dużym wyzwaniem.

W wersji podstawowej program jest bezpłatny, do ściągnięcia on-line. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez tydzień.

Oficjalne video - w jęzuku angielskim na temat programu Smart Draw dostępne jest pod adresem.