Najlepszy program do Projektowania Wnętrz 2010

Najlepszy program do Projektowania Wnętrz 2010

Floorplanner

Program Floorplanner, został wybrany przez redakcję serwisu domowładni jako najlepszy program o prostej obsłudze służący do planowania, aranżacji i urządzania wnętrz.

Aplikacja Floorplanner dostępna jest online za pomocą przeglądarki, a w płatnej wersji program do tworzenia projektów architektonicznych, aranżacji wnętrz. nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani plug-inów. Może być zintegrowany z dowolną stroną www.

Floorplanner dostępny jest w języku polskim.

program projektowanie wnętrzAtutem programu jest prosta obsługa: podstawowe narzędzia („przeciągnij i upuść”, „wskaż i wybierz”) ułatwiają pracę.

Umożliwia pracę w trybie 2D i 3D. Dostępne narzędzia: ściany 2D i 3D, otwory w ścianie, parametryczny dach z otworami, parametryczne Symbole/Bloki, rendering z odtwarzaniem ścieżki spaceru, lista materiałowa i wyliczenie kosztów.

Na każdym etapie można obejrzeć cały przygotowywany projekt.

Floorplanner jest bezpłatny w wersji podstawowej, dla indywidualnych użytkowników. Bardziej rozbudowana, płatna wersja PRO umożliwia tworzenie większej ilości projektów i jest adresowana m.in. do pośredników nieruchomości.

program projektowanie wnętrz
Nie ściąga się go, jedynie dokonuje bezpłatnej rejestracji i można przygotowywać 1 projekt.

Aplikacja dostępna jest pod adresem: www.floorplanner.com