Marzenie o rustykalnym kominku

Kominek rustykalny uruchamia wyobraźnię, przywołuje wspomnienia i rozgrzewa duszę. Przy nim wino jest dla mnie bardziej wyraziste a świat, romantycznie sentymentalny..

Słowa kluczowe: kominek rustykalny, kominek, aranżacje wnętrz, rustykalny, projekty kominków, zdjęcia kominków, rustykalne kominki

Przez: admin
»

Piękny, duży kominek na tarasie. Meble dobrane jakby kolorem i formą do tego ogromnego kamiennego komina. Na pewno koszt tego nie jest mały, ale całość robi na mnie ogromne wrażenie.

Przez: admin
»

Cudowny rustykalny klimat. Marzę właśnie o takim kominku w domu; nie cegła a kamień, dużo kamienia najlepiej pod sam sufit. Drewniane meble i dekoracje...

Przez: admin
»

Podziwiam osoby które ryzykują i urządzają sobie ściany domu w kamieniu. Z kominkiem całość wygląda przepięknie.

Przez: admin
»

Kolejny piękny rustykalny komin z kamieni. Małe kamyczki nad paleniskiem tworzą ciekawą dekorację. Idealnie poukładane, drewienka obok aż proszą się aby wrzucić je w ogień.

Przez: admin
»

Ten kominek jest dużo bardziej nowoczesny, niż jego starsi rustykalni przodkowie. Smuklejszy, wkomponowany w pomieszczenie, nie jest jego centralną dekoracją. Obraz zimy zawieszony na kominku przypomina jak marzlibyśmy gdyby nie nasz domowy przyjaciel.

Przez: admin
»

Prawdziwe arcydzieło. Pień drzewa dekoracyjnie zdobiący ten kominek jest niezapomniany. Ciosany, widać że niesie ze sobą historię. Po bokach, rzeźbione w kamieniu obrazy nawiązujące do tych tworzonych przez pierwszych ludzi.