Aranżacje Mieszkań Bielą

Białe kuchnie, białe salony, białe pokoje.. mogą być piękne. Biel kiedyś standardowa, dzisiaj wraca na salony.

Słowa kluczowe: aranżacje wnętrz, białe ściany, białe pokoje, zdjęcia wnętrz, biały kolor we wnętrzach

Przez: admin
»

Różowy kolor na ścianach? - tylko w dzieciństwie. Jednak jak patrzę na tą sypialnię... mogłabym znów zostać dzieckiem. Tonacje różu od ciemnej poprzez jaśniejszą zmierzają do białych stylowych mebli - komponując się w jedną całość.

Przez: admin
»

Sypialnia z bliska. Nocne szafki stoją na cieniutkich nóżkach. Łóżko też nie ma grubych elementów. Wszystko jest tutaj delikatne, lekkie i ulotne.

Przez: admin
»

Białe szafki kuchenne nie wyglądały by tak pięknie gdyby nie lekko kremowa ściana, która pozwala wypłynąć im na powierzchnię.

Przez: admin
»

Gdy całe otoczenie lśni bielą kontrasty wychodzą wtedy najlepiej. Wszelkie dekoracyjne dodatki w takim miejscu mogą być zmieniane o każdej porze roku, miesiąca czy dnia. Za każdym razem będziemy mieli pewność, że wszystko będzie współgrać. Biały to neutralny kolor, nie ma sposobu żeby inny kolor do niego nie pasował.

Przez: admin
»

Biel pięknie wygląda na kontrastowym tle. ściana aby nie tworzyć zbyt dużej, ciemnej powierzchni została również doświetlona białymi dekoracyjnymi naklejkami. Kolor biały w tej sypialni sprawia, że wszystko wygląda luksusowo, czysto i bajecznie.

Przez: admin
»

Biały kolor doskonale się sprawdza w małych pomieszczeniach. Jeśli chcemy mieć przestrzeń światło i mieć gdzie oddychać najlepiej wybierzmy biel. Szklane meble, delikatne wykończenie dodatkowo powiększy pokój.