Mieszkanie dla freaka

Nietuzinkowe, oryginalne, oddające artystyczną i niczym nie skrępowaną duszę mieszkańców. Takie są wnętrza, które zbieram w tym pomyśle. Jeśli szukacie czegoś, co wyrazi waszą odrębność, dystans do świata i ogromny apetyt na zmiany, sprawdźcie, te projekty. Sądzicie, że już wszystko widzieliście? W takim razie musicie odzyskać niewinną gotowość dziecka na niekończące się zaskoczenia urokiem świata.

Przez: admin
»

Łukowe sklepienia zamiast drzwi. Mozaika, brązowo-niebieska tapeta w wielkie wzory. A obok kwietny, biało-czerwony wzór. Macie jeszcze jakieś wątpliwości, że ten korytarz prowadzi do mieszkania, w którym wszystko wyraża artystyczną osobowość gospodarzy?

Przez: admin
»

Niby wszystko jest normalnie. Ale przecież ten pokój cały pływa, jest w ciągłym ruchu. Oto psychodelia pod maską grzecznego wnętrza. Sposób, w jaki ułożony parkiet. Odważna harmonijka stopni na suficie. Niekończący się rząd długich, grzecznych lamp. O nie. Zapowiada się na to, że czeka nas ciekawa wizyta.

Przez: admin
»

Chodzi o to, że masowa produkcja mnie nie interesuje. I co mi pozostaje? Hand-made. Manufaktura. Własne umiejętności. Tak musiał myśleć człowiek, który stworzył tę malutką i wielce oryginalną toaletę. Lustro jest zrobione z kawałków starego drewna, nad toaletą wisi intrygująca szafka. Ściana całkowicie surowych cegieł koresponduje z kamieniami na podłodze. Bez ozdób, a ozdobnie.

nowoczesna jadalnia retro ze szklaną dekoracyjną ścianą i białym okrągłym stolikiem
Przez: admin
»

Mieszkać wśród drzew - jaki mieszczuch by nie chciał? Podoba mi się sposób, w jaki zrealizowano tutaj ten pomysł. Jest prosty, a działa! Szkło pokrywa całą ścianę, delikatny kształt drzew jest podświetlony od tyłu. A zamiast mchu mamy wyszlifowane kamienie. Piękne.

Przez: admin
»

Zagrali sobie formą. Wielkie kwadraty szafek. I maleńka mozaika. Dodatkowo skontrastowano to kolorem i zrobiło się spore poruszenie. Z oryginalnych rzeczy - zwróćcie jeszcze uwagę na lampy. Ktoś już złapał filozofię ich konstrukcji?

Przez: admin
»

Frapująca odwaga. Drzewo jakby przed chwilą wydarte lasowi, nieociosane, dosłownie świeżo poszarpane niedźwiedzimi pazurami. Wyobrażacie sobie, jak to pachnie? Ciekawe tym bardziej, że przecież cała kuchnia jest generalnie spokojna i dość elegancka.