Kolorowy apartament z zieloną wanną

Alexander i James, dwóch przyjaciół, stworzyło wspólnie pracownię architektoniczną AOA. Panowie razem dorastali i, jak mówią, wyznają te same wartości. Pewnie dlatego ich współpraca układa się dobrze i efektem są ciekawe projekty. Jak podkreślają, ich celem jest utrzymanie najwyższej jakości i przełożenie przyjemności, jaką czerpią ze swojej pracy, na satysfakcję klienta. Ci architekci znają się od dawna i choć ich drogi czasem się rozchodziły, dłuższa jest lista wspólnych projektów. Pracowali razem dla renomowanego architekta Normana Fostera. To nazwisko otwiera wszystkie drzwi w świecie projektowania i jest wystarczającą rekomendacją dla każdego adepta zawodu. Ale dodajmy jeszcze, że ich współpraca z Fosterem dotyczyła stadionu Wembley, zoo w Kopenhadze i wieżowca Index w Dubaju. Międzynarodowe doświadczenie w pracach AOA przekłada się na otwartość i ciągłe poszukiwania nowych, inspirujących rozwiązań. Przez ostatnich pięć lat założyciele AOA pracowali razem, ale przy okazji tworzyli też odrębne projekty na własną rękę. Ich bogate doświadczenie jak w soczewce skupia wspaniały, wielobarwny apartament który dla was wybrałam na dziś.

Przez: agnieszka
»
Źródło: AOA

Pełen eklektyzm. Radosna podróż po odcieniach, barwnych plamach, lekkości, jaką daje niezagracona przestrzeń. Nie znam Cleo, ale jej apartament chętnie bym odwiedziła. Za ilość światła, za przestrzeń, za odwagę w łączeniu różnych stylów.

Przez: agnieszka
»
Źródło: AOA

Przez: agnieszka
»
Źródło: AOA

Przez: agnieszka
»
Źródło: AOA

Nawet najskromniejsze zakamarki i przedmioty, takie jak ten zwykły stolik i krzesła, można zmienić dzięki kolorom.

Przez: agnieszka
»
Źródło: AOA

Absolutnie niepowtarzalne wnętrze jest efektem siły eklektyzmu. Łączenie surowych szuflad z nieheblowanego drewna i lśniących powierzchni widzę po raz pierwszy.

Przez: agnieszka
»
Źródło: AOA

Dawno też nie spotkałam się z taką ilością niełatwego przecież połączenia turkusu i różu. Idealnie wkomponowany melanż na tle kojącej neutralności szarego i brązowego.