Kominki w panelowej ścianie

Listopad to dobry moment na planowanie kominka. Raczej na przyszły sezon, ale jeśli jesteście zdeterminowani, to zdążycie jeszcze przed tą zimą. Czas na takie plany jest najlepszy teraz, bo właśnie jesienią znów doceniamy domowe ciepło na wyciągnięcie ręki.

Oto 10 kominków wmontowanych w pokrytą panelami ścianę. Stają się zintegrowanym elementem zdobniczym, a przez obecność drewna, są silnie nacechowane tradycyjnym urokiem.

Zaaranżowanie przestrzeni wokół kominka jest często tym etapem, o którym zapominamy. To błąd, bo dobre towarzystwo dla tego wyjątkowego elementu okazuje się ważne. Wyścielenie ściany panelami pomaga utrzymać czystość. Ale zarazem podkreśla ciepły efekt. Na tych przykładach widać też, jak wielkie płaszczyzny: podłoga i ściana, mogą nawiązać dialog i zmieniać wygląd całego pokoju.

Mamy tu kilka propozycji. Szorstki pokój z cegły ocieplony fragmentem drewnianej ściany z kominkiem. Drewniany komplet tworzony razem z pochodzącymi z różnych bajek ławami przy czarnym stole. Wielkie, drewniane kwadraty pokrywające całą ścianę, na których świetnie wyglądają obrazy.

Wśród tych 10 propozycji znajdziecie coś dla siebie.

Słowa kluczowe: kominek