Mała toaleta - przykłady jak urządzić i zaprojektować

W małej toalecie walka toczy się przede wszystkim o wygodę i poczucie swobody. Istnieje kilka sprawdzonych trików, które warto wykorzystać przy aranżacji małej przestrzeni toalety a oto one:

Słowa kluczowe: mała toaleta, wystrój małej ubikacji, ubikacja, aranżacja ubikacji, mała ubikacja, aranżacja małej toalety, wystrój toalety, pomysły, zdjęcia, galeria

Przez: admin
»

Jasne kolory dla małych wnętrz bywają często zbawienne. Minimalizm pozwoli natomiast nabrać oddechu.

Przez: admin
»

Podłużna toaleta to już nie problem. Specjalnie dopasowana umywalka wręcz podkreśla wdzięk pomieszczenia. Na krótszej ścianie ciemne kafle sprawiają wrażenie głębi. Na bocznej ścianie lustro poszerza wąską łazienkę.

Przez: admin
»

Toaleta z prysznicem. Praktyczne rozwiązanie gdy planujemy większą rodzinę oraz dotarcie do pracy na czas. Dolną toaletę możemy wyposażyć w prysznic, który dzięki lekkiej szybie nie pomniejszy już i tak niewielkiego pomieszczenia.

Przez: admin
»

Wykorzystujmy każdą przestrzeń rozsądnie, sprawdzając czy będzie ona użyteczna i wygodna w codziennym funkcjonowaniu.

Przez: admin
»

Nowoczesny i prosty design to dobra inwestycja. Łazienka będzie wyglądała ciekawie, a my nie będziemy musieli jej dodatkowo dekorować.

Przez: admin
»

W tej toalecie mamy użyte niemal wszystkie zabiegi pozwalające na powiększenie przestrzeni. 1 - wielkie lustro podwajające optycznie toaletę. 2 - jasne kolory i rozpraszające się światło. 3 - podłoga przeistaczające się w ścianę bazująca na pasach, które optycznie poszerzają i wydłużają przestrzeń. 4 - zachowany minimalistyczny design, który nie obciąża ubikacji.