Naturalnie sięgam po naturę

Nic nie zastąpi prawdziwych roślin. Możemy szukać wymyślnych przedmiotów, które właśnie wyszły z pracowni szalonych designerów. Ale nawet najprostszy kwiat ma w sobie wielką zdobniczą siłę. Nie wszyscy lubią otaczać się roślinami. Ale warto docenić je choćby w niewielkich akcentach. Człowiekowi po prostu żyje się lepiej w zieleni, niż wśród surowych cegieł i plastiku.

Przez: admin
»

Nawet naskromniejsza zastawa stołowa zyska blasku, jeśli w centralnej części stołu ustawimy tak oszałamiający kwiat.

Przez: admin
»

Obfitość, która aż wylewa się z donicy. Ale w przypadku roślin, ta obfitość nigdy nie jest zbyt duża. Okrągła donica idealnie pasuje do kształtu stołu.

Przez: admin
»

Wielką zaletą kwiatów, o której stworzone przez człowieka przedmiioty mogą tylko pomarzyć, jest łatwość łączenia. Nigdy właściwie nie mówimy: te kwiaty do siebie nie pasują. Różne kształty, kolory, wielkość i faktura liści zupełnie nam nie przeszkadzają. W grupie zdobią jeszcze bardziej.

Przez: admin
»

Mam nadzieję, że moda na storczyki nigdy nie minie. Widzicie ten zestaw kolorystyczny? Dobrze traktowany, storczyk w pełnym rozkwicie zostanie z nami nawet przez kilka tygodni.

wnętrze jadalni w secesyjnej aranżacji z roślinami doniczkowymi
Przez: admin
»

Parapet i stół to nie jedyne miejsca dla kwiatów. Pamiętajmy o tych pnących, które efektownie będą okalać pozbawione charakteru ściany.

Przez: admin
»

Zasłońcie ręką palmę, a zobaczycie, że tropikalny urok pokoju znika całkowicie. Wystaje zza fotel jak ciągły suspens. Sięga sufitu, a oświetlona, rzuca niezwykły cień na ścianę. Taka palma to prawdziwy skarb.