Tapeta czy farba?

Ściany pomalowane farbą są jednokolorwe, gładkie i mogą być świetnym tłem do wszelkich zdobniczych szaleństw. Kolorowa, bogata we wzory tapeta zobowiązuje. Przy niej trzeba będzie zredukować ilość ozdób i do niej dobierzemy poduszki, tkaniny, zasłony. Są zagorzali zwolennicy jednego i drugiego rozwiązania. Tapety przeżywają renesans. Od kilku lat nie trzeba nas już przekonywać, że są modne i tak topowe, jak najodważniejsze pomysły projektantów.

Przez: admin
»

Kwiatowe motywy zobowiązują. Tu zdecydowano się na ciekawy półśrodek. Jedna ściana jest biała, a więc całkowicie neutralna. Następna natomiast kusi florystycznym wzorem. Do niego dobrano zarówno żywe kwiaty, jak i wzór na pościeli. Z powodzeniem.

Przez: admin
»

Silny kolor zdecydowanie lepiej wypada w wersji jednobarwnej. Ten intensywny róż to propozycja dla wybranych, ale na pewno ciekawie rozpocznie naszą zdobniczą przygodę z sypialnią.

Przez: admin
»

Bardzo ciemne tło pozwoliło połączyć różne jasne kolory w pozostałych elementach. Tapeta jest tu bardzo elegancka, z subtelnym, drobnym wzorem. To ona w dużej mierze zadecydowała o luksusowym charakterze sypialni.

Przez: admin
»

Pokój wypełniony światłem i czystym powietrzem nie lubi nadmiaru zdobień i drobnych szczegółów. Jego urok wybrzmi najlepiej, jeśli zdecydujemy się na jedną paletę kolorystyczną. Łagodne przejście od jasnego drewna poprzez biel, błękit do ciemniejszej podłogi to wspaniała koncepcja. Jednobarwne ściany odegrały ważną rolę.

Przez: admin
»

Gotowe szablony są ostatnio bardzo popularne. Dzięki nim gładką ścianę możemy łatwo ożywić. Nawet, jeśli nie mamy żadnych talentów plastycznych. Proste, duże koła zdominowały tę nudnawą sypialnię i dodały jej charakteru.

Przez: admin
»

Ani tapeta, ani farba - tak odpowiedział mieszkaniec tej sypialni. Nasze pasje to najważniejsza sprawa na świecie. Więc jeśli tylko je mamy, nie bójmy się właśnie nimi meblować naszego domu.