Brzoskwiniowe i różane kolory we wnętrzach

Kolory brzoskwini i różu to barwy zdradzające osoby o naturze ciepłej, otwartej, które łatwo nawiązują kontakt z innymi osobami. Mające w sobie dużo dziecinnej radości i wiary w siebie, odważnie zaczynają od początku, nie boją się zmian i z zapałem biorą się do pracy. Jednocześnie nie tracą własnej niezależności.

Przez: admin
»

Ciemno różowa ściana nadaje pozytwnego nastroju stonowanej jasno beżowej kuchni. Różowe dodatki ożywiają modernistyczne wnętrze, a zarazem dodadzą apetytu spożywanym potrawom.

Przez: admin
»

Zdecydowany róż opraw oświetleniowych nadaje świeżego wyrazu wnętrzu modernistycznej kuchni.

Przez: admin
»

Wnętrze kuchni z dużą pozytywną energią życiową. Podkreśla indywidualizm i nowatorskie spojrzenie na aranżację samych jego domowników, którymi zapewne są młodzi ludzie.

Przez: admin
»

Sypialnia w kobiecym i ciepłym stylu różu, odcieni pomarańczy, żółci i brzoskwini, przywodzi na myśl romantyczne chwile we dwoje.

Różowo pomarańczowe meble i dekoracje w salonie kobiecym
Przez: admin
»

Salonik z różowymi wygodnymi kanapami i dodatkami w kolorach pomarańczy, brzoskwini i bladego różu zdradza miejsce spotkań pani domu na kobiece ty ta te.

Przez: admin
»

Brzoskwiniowy akcent ścian korytarza nadaje tkliwego i stonowanego charakteru wnętrzu. Zarazem podkreśla klasyczny wystrój tego wnętrza.