Szafy w domu

Szafa zawsze intrygowała swoją zawartością. Duże gabaryty, zamknięte szczelnie drzwi pobudzaja wyobraźnię dzieci i dorosłych. W baśniach przeważnie stanowi ona przejście do innego wymiaru lub świata. W horrorach lub filmach detektywistycznych zawsze w niehc mozęmy znaleść trupa. No cóż taka juz jej sława.

Przez: admin
»

Szafa w sypialni to element przede wszystkim potrzebny do przechowywania naszych ubrań. Oprócz praktycznych zastosowań stanowi element aranżacji naszego wnętrza.

Przez: admin
»

W klasycznej aranżacji bez stylowej szafy nie może się obejść żadna sypialnia. Lustro w szafie to podstawowy element funkcjonalny dla każdej modnej Pani domu.

długi korytarz urządzanie dekoracje oświetlenie szafy garderoba lustru drewniana podłoga bambusowa
Przez: admin
»

W wnętrzach modernistycznych wykorzystany jest w miarę możliwości każdy m kw. przedpokoju, który da sie zabudować i pomieścić nasze skarby. Zabudowy od góry do dołu to bardzo popularny sposób na praktyczną i estetyczną aranżacje w naszym przedpokoju czy sypialni.

Przez: admin
»

We wnętrzu angielskim dostępu do naszych skarbów domowych bronią identyczne drzwi jak do innego pomieszczenia w naszym domu . Można się łatwo pomylić i zamiast do pokoju wejść do szafy.

Przez: admin
»

Modernistyczne wnętrza to również minimalistyczne wykorzystanie miejsca i przestrzeni na szafę. Dlatego wszelkiego rodzaju klamki i zawiasy wychodzące z drzwi szafy są tutaj zupełnie zbędne. Ale ważnym i niezbędnym elementem jest dobre oświetlenie naszej szafy, które oprócz walorów estetycznych i wyeksponowania uroku naszego mebla w przedpokoju, pozwala bez trudu dotrzeć do naszych skarbów, schowanych w środku.

Przez: admin
»

Szafa z lustrzanymi drzwiami to dobry i praktyczny pomysł. Nie dość że optycznie powiększa przestrzeń to jeszcze można się w całości obejrzeć.