Aranżacje balkonów

Sceny balkonowe to nie tylko domena bohaterów dramatu Szekspira. Balkon to idealne miejsce, gdzie można spędzać wolny czas, napić się kawy z przyjaciółką, trzymać kwiaty, które będą cieszyć oko w sezonie wiosenno-letnim.

Przez: admin
»

Balkon to swego rodzaju zewnętrzna wizytówka naszego mieszkania. Dlatego warto zadbać o estetyczny jego wygląd. Doniczkowe rośliny balkonowe to dobry pomysł na udekorowanie naszej loggi.

Przez: admin
»

O czym należy pamiętać na naszym balkonie ? Otóż o odpowiednim zestawie wypoczynkowym. Ten wiklinowy leżak to idealny model mebla do drzemki na świeżym powietrzu.

Przez: admin
»

A może nieco spokoju i intymności. Kominek i wygodne kanapy w stylu klasycznym to doskonałe miejsce na otwarty salon w sezonie letnim. Kwiaty dodają uroku i harmonii temu miejscu.

Przez: admin
»

Iglaki i krzaczki to dość popularne ostatnimi czasy kwiaty na naszych balkonach, tarasach i ogrodach. Tym bardziej że od dużych rozmiarów i różnorodnych kształtów po małe doniczkowe roślinki możemy praktycznie je hodować w każdym miejscu na zewnątrz. Dzięki łatwości ich utrzymania oraz dekoracyjnego wyglądu są bardzo pożądanymi roślinami na naszym balkonie.

Przez: admin
»

Balkon w stylu modernistycznym. Stalowa i plexi elewacja oraz czerwona wykładzina podkreśla zapewne minimalistyczny i nowoczesny styl samego wnętrza mieszkania. Trochę surowa brakuje elementów dekoracyjnych np. ciekawych i nietuzinkowych kwiatów.