Łóżko dla dziecka

Wybór łóżka dla dziecka to problem, z którym spotyka się każdy rodzic. Głównymi elementami jaki powinniśmy brać pod uwagę przy doborze spania dla naszej pociechy to wygoda, zdrowie i bezpieczeństwo.

pokój niemowlaka noworodka wystrój projekt łóżeczko białe z baldachimem
Przez: admin
»

W zależności od wieku naszej pociechy wybór spania będzie bardzo zróżnicowany. Dla niemowlęcia wybierzemy zabudowane i bezpieczne łóżeczko, w stonowanej, ciepłej i spokojnej tonacji dodatków. Tak aby maluch czuł się spokojny i bezpieczny.

Prosta w modnych odcieniach turkusu rama łóżka, materac to wprost wygodne spanie dla nowoczesnego nastolatka lub nastolatki. Całość oprawy stanowi prosty styl skandynawski.

Przez: admin
»

Chatka albo kurnik. Ciekawe rozwiązanie łóżeczka dla nietuzinkowych kilkulatków z wyobraźnią. Wszystko utrzymane w stylu cottage.

Przez: admin
»

Ta propozycja to dla ceniącej wygodę i estetykę małej księżniczki. Cieple nastrojowe barwy, dużo pluszowych i miękkich dodatków zapewnią spokojny sen każdej małej dziewczynce.

Przez: admin
»

Łóżka piętrowe są na topie. Sprawdzają się w małych i nieustawnych pokojach. Zajmują mniej miejsca i przede wszystkim mieszczą dwie pociechy w jednym pomieszczeniu. A ile z nich frajdy dla samych dzieci, które mogą spać na górze lub na dole.

Przez: admin
»

Łóżko dwupoziomowe w nico tradycyjnym stylu z dodatkowym pomieszczeniem do zabaw w chowanego lub dom. Wyobraźnia dziecięca nie zna granic co w tym małym pomieszczeniu nad górnym łóżkiem można wyczyniać.