Wypoczynek do salonu

Salon to miejsce, w którym chcemy złapać nieco oddechu po przyjściu do domu. Pomieszczenie to stanowi pierwsze miejsce, gdzie zazwyczaj kładziemy się na kanapie lub wygodnie usadawiamy się na fotelu, żeby odpocząć po całym dniu pracy i wykonywania innych obowiązków.

Pokój dzienny lub salon to miejsca naszego dziennego wypoczynku. Dlatego warto zadbać o estetyczne, ale i zarazem funkcjonalne i wygodne meble wypoczynkowe.

trójkolorowy salon
Przez: agnieszka
»
Źródło: lyring

Proste i nowoczesne wnętrze minimalistyczne w kontrastowych kolorach zieleni i popielu. Kanapa w stylu skandynawskim, pasuje to każdego modernistycznego wnętrza. Salon w sam raz dla młodej i nowoczesnej pary.

Wygodne, miękkie fotele i kanapa to podstawa w salonie. Niekoniecznie musza być w tej sam tonacji kolorystycznej. Ważne żeby wszystko ze sobą współgrało. Liczy się również odpowiedni nastrój do wypoczynku, w tym wypadku zapewniony przez miodowe oświetlenie lamp.

Przez: admin
»

Dla prawdziwych tradycjonalistów polecam prawdziwą klasykę. Piękny w stylu secesyjnym zestaw wypoczynkowy w dużym i bogato zaaranżowanym salonie zaspokoi najbardziej wybrednego konesera dawnej sztuki aranżacyjnej.

Przez: admin
»

Producenci mebli tworzą coraz to nowe konstrukcje mebli wypoczynkowych, które nie tylko mają być szykowne ale i też wygodne do wypoczynku. Ten fotel wręcz zaprasza nas do tego, aby zanurzyć się w jego wygodne i szerokie ramiona.

Przez: admin
»

Kanapa wprost z epoki wiktoriańskiej Anglii. Doskonale wpisuje się do dużego i przestronnego salonu w starej przedwojennej kamienicy. Pozostałe elementy stanowią oprawę do jej smukłych wdzięków.