Kuchnia tylko z zabudową?

Sprzęt kuchenny pod zabudowę to już standard. Dziś producenci oferują nawet ekspres do kawy i mikrofalówkę, którą ukryjemy w szafkach. Owszem, zawsze płacimy więcej, niż za przedmioty wolnostojące, ale dzięki temu możemy skomponować jednolitą kuchnię. A jednak zabudowa to nie konieczność. Wciąż można mieć ładną, spójną kuchnię z widocznym sprzętem AGD.

Słowa kluczowe: aranżacje, zdjęcia, szafki kuchenne, zabudowane kuchnie, zabudowa kuchni, zabudowy

Przez: admin
»

W stylu nowoczesnym pożądanym materiałem jest inox. Srebrzysta lodówka dobrze pasuje do laminatów, które pokrywają fronty szafek. A jeśli jest to lodówka high-tec, z elektronicznym panelem na drzwiach, wręcz nie powinniśmy myśleć o zakrywaniu jej czymkolwiek.

Przez: admin
»

W tej dużej kuchni mamy ciąg białej zabudowy. Wolnostojąca lodówka jest wciśnięta w kąt. To średnie rozwiązanie dla niej samej, bo dla dobra naszego portfela nie powinna stać tak blisko okna. Ale jeśli nie chcemy jej zabudować, właśnie w tym miejscu najmniej zburzy harmonię.

Przez: admin
»

Meble są w różnych kolorach, a lodówka nawet inna niż piec. Przygotowano dla niej specjalną wnękę. I, choć pozornie nie ma prawa do niczego tu pasować, ta lodówka prawie wcale nie rzuca się w oczy.

Przez: admin
»

Na zabudowę mikrofalówki wciąż jeszcze, ze względu na koszty, decyduje się stosunkowo niewielu. Doceńmy, jak dobrze może wpasować się w kuchnię. Tu idealnie dopełnia lśniące fronty w żywych kolorach.

Przez: admin
»

Mikrofalówka jakby zaprojektowana specjalnie dla tej niebieskiej kuchni.

Przez: admin
»

Akurat w tej stylowej, prowansalskiej kuchni współczesny piec nie jest najlepszym pomysłem. Lepiej byłoby wybrać model stylizowany.