Przedpokój w domu

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie w naszym mieszkaniu czy domu, w którym witamy naszych gości. Stanowi on swego rodzaju wizytówkę naszego domu. Dlatego warto zadbać o jego ciekawy i estetyczny wygląd

Różnorodna i zdecydowana kolorystyka ścian oraz zielone dywaniki w kształcie liści wręcz zapraszają do środka mieszkanka i życzą miłego spędzania w nim czasu.

Przez: snorki
»

Wieszaki i półki na buty, płaszcze i inne akcesoria zazwyczaj pozostawiane w przedpokoju, oprócz swej funkcjonalności stanowią estetyczny element naszego wejścia.

długi korytarz urządzanie dekoracje oświetlenie szafy garderoba lustru drewniana podłoga bambusowa
Przez: admin
»

Minimalistyczne, modernistyczne pomieszczenie, dobrze oświetlone, nadaje trochę ascetyczny charakter całemu wnętrzu.

Przez: admin
»

Duży przedpokój zachęca do klasycznej i rustykalnej aranżacji wnętrza. Klasyczna wisząca lampa oraz stolik pod lustrem w stylu epoki baroku nadadzą nieco klimatu naszemu wnętrzu.

Duże przedwojenne drzwi, obrazki w ciemnych ramach odcinają biel tego pomieszczenia, pomalowane biała farbą ściany i podłogi , rustykalny taboret, przypominają mi klub sopocki Spatiff, w którym to wszystko było zaaranżowane na powojenny styl mieszkania. Natomiast umeblowanie pochodziło ze strychów domów z lat 20 i 30- tych.

Przez: Maggie
»

Przedpokój zaaranżowany na cottage style prosto z epoki XIX wieku, zapewne zachwyci nie jednego gościa swoja oryginalnością.