Feng shui w mieszkaniu

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Nasze mieszkanie jest jak nasze serce, bardzo bliskie nam i drogie. Znaleźć dobre energetycznie mieszkanie czy dom to połowa sukcesu. Drugą to odpowiednie go zaaranżowanie, żebyśmy się w nim czuli dobrze.

trójkolorowy salon
Przez: agnieszka
»
Źródło: lyring

Wprowadzenie harmonii, sukcesu i szczęścia do naszego życia, zgodnie z filozofią ekspertów fengu shui, w dużym stopniu zależy od wyglądu i aranżacji naszego mieszkania czy domu.

Przez: admin
»

Kręte schody mogą nieźle namieszać w naszym życiu. Dlatego ich obecność w mieszkaniu czy domu można zrównoważyć stawiając przy nich duże donice z kwiatami.

Pokój dzienny to miejsce wypoczynku, rozmów i kontaktów z bliskimi. Dlatego zadbajmy o stworzenie odpowiedniej atmosfery do wspólnych rodzinnych spotkań w naszym saloniku. Dlateg

Przez: admin
»

Kolor ma bardzo istotne znaczenie na nasze samopoczucie i stan psychiczny. W myśl zasady feng shui dobierajmy barwy zgodnie z naszym nastrojem i charakterem oraz stosowanie do pomieszczenia. Pomarańcza, cytryna czy czerwień dodają energii i witalności dlatego warto zastosować je w kuchni, pokoju dziennym lub salonie.

Przez: admin
»

Kompozycja kolorów zieleni, bieli i brązu sprzyja kontemplacji i wypoczynkowi dlatego doskonale pasuje do naszej sypialni.

Przez: admin
»

Zrównoważone ułożenie wszystkich elementów wyposażenie, tak aby pozostawić przestrzeń pomiędzy poszczególnymi przedmiotami, sprzyja swobodnemu przepływowi energii w pomieszczeniu. Co przyciąga szczęście i powodzenie do naszego życia.