Przepych w aranżacji wnętrz

Wielu z nas lubi otaczać się drogimi przedmiotami. Luksus widoczny na pierwszy rzut oka sprawia nam przyjemność i nie ukrywamy przed gośćmi, że lubimy wykwintne produkty. Drogie meble, najlepsze kamienie na podłogę, marmur, złocenia to początek listy naszych ulubionych rzeczy. W naszym domu wszystko lśni i przyciąga uwagę. Przepych nie jest dyskretny więc nie owijamy w bawełnę i pokazujemy wprost: na to nas stać. Luksus może objawiać się w rzeczach wielkich, ale także w drobnych, znaczących szczegółach.

Słowa kluczowe: przepych, luksusowe wnętrza, drogie wnętrza, bogate mieszkanie

Przez: admin
»

Wyjątkowa bateria i dopasowana do niej klamka kabiny prysznicowej. Złotawy blask, klasyczne stylizowanie. Robi wrażenie.

Przez: admin
»

Miedziane misy zamiast tradycyjnych umywalek pasują do zmysłowego półmroku tej wyjątkowej łazienki. To misy oryginalne, stworzone na zamówienie lub wyszukane z trudem wśród tysięcy masowych egzemplarzy. Rodzynki dla wybranych.

Przez: admin
»

Luksus nie musi wcale oznaczać nadmiaru złota i marmuru. Objawia się także w sięgnięciu po modne, ale kosztowne wynalazki. Kabina prysznicowa naszpikowana funkcjami, połączona z wanną i oferująca spa i jacuzzi na co dzień to świetny przykład. Jej rozmiar robi wrażenie.

Przez: admin
»

Niby subtelne, bo dość proste, ale jednak olśniewające szczegóły, które wnoszą dostojne bogactwo do łazienki. Złoty komplet: doskonale dobrane baterie, wieszaki, pojemnik na szczotkę dobrze wyróżniają się na neutralnym, jasnym tle.

Przez: admin
»

Z rozwagą dobrane kolory z palety nie dla każdego. Obfite w dobrym stylu wnętrze? Tak, ale dzięki jakości, a nie ilości. Błyszczące zasłony, piękna wanna i naszpikowany skojarzeniami z wielkim salonem żyrandol - tak łazienka staje się wielką designerską przygodą.

Przez: admin
»

Królewskie łoże ze złotymi rzeźbieniami i obfitość kryształowych żyrandoli sprawiły, że sypialnia stała się luksusową komnatą. Biel podkreśla, że to miejsce szczególne, nie dla każdego. Współtworzy osobny, intymny, ale bardzo bogaty świat.