Ekologicznie, blisko naturze

Bycie blisko natury jest na topie. Ekologie jest trendy. A więc i my bądźmy modni, w naszym własnym domu. Inspiracje naturalnymi materiałami wyjdą naszym czterem kątom na dobre. Wiklina, kamień, papier, piasek, kolory ziemi - to wszystko skutecznie odchudza przestrzeń i sprawia, że wnętrze jest bardziej przyjazne. Wcale nie musimy urządzać całego domu w stylu eko lub tropikalnym. Ale zobaczcie, jak delikatne akcenty mogą skutecznie odmienić oblicze całości.

Słowa kluczowe: zielone wnętrza, ekologiczne wnętrze, naturalne wnętrza, eko wnętrza

Przez: admin
»

Meble, które wyglądają raczej na balkonowe, dobrze sprawdziły się w salonie. Wiklina i delikatne obicia w piaskowym są czyste i bardzo lekkie. A wypoczynek wciąż wygodny.

Przez: admin
»

Gładkie, duże, jednolite kamienie sprawiają, że od razu poczujesz się w tym salonie jak w miejscu przeznaczonym do odpoczynku. I o to chyba w tym pokoju chodzi, prawda?

Przez: admin
»

Taki wiklinowy podnóżek-stolik i kosze wyglądają pięknie, są tanie i lekkie. A dodatkową zaletą jest przewiewność. Możemy w tych skrzynkach zmieścić naprawdę sporą ilość szpargałów i gazety.

Przez: admin
»

Przezroczysty wazon+estetyczny piasek to przepis na wspaniałą ekspozycję egzotycznych roślin. Tętniące soczystą zielenią, efektowne badyle dodały salonowi szczypty tropikalnego zapachu.

Przez: admin
»

Szezlong-leżanka z grubej wikliny nie należy może do najwygodniejszych. Ale jeśli położymy na niej koc lub poduchy, odpoczniemy naprawdę dobrze. Jest bardzo ładna, lekka i tania. A pasuje prawie do wszystkiego.

Ekologiczny salon w naturalnych barwach oraz jasnym drewnie
Przez: admin
»

Skandynawska wstrzemięźliwość i równowaga. Prostota mebli i kształtów przedmiotów. Barwy z palety ziemi. To wszystko sprawia, że ten salon ma głęboki oddech i pomaga odciąć się od hałaśliwego miasta.